راهنمای صفحه اصلی

درود

صفحه اصلی در بهمئی دات کام همان «خانه» می‌باشد که در نوار سیاه رنگ زیر تصویر سربرگ قرار داشته و در تمام صفحات وبسایت در درسترس است. بنابراین مخاطبین گرامی در هر صفحه‌ای که باشند با کلیک بر گزینه «خانه» می‌توانند به صفحه اصلی منتقل شده و خلاصه‌ای از بخشهای گوناگون از جمله گفتارها، واپسین دیدگاهها، لینک کانال بهمئی دات کام در پیام‌رسان تلگرام و تصاویر منتخب را مشاهده کنند.

سربرگ: یا همان هدر، بخشی از سایت است که در صدر همه صفحات وجود دارد و از بالا به پایین شامل سه قسمت می‌باشد: عنوان و شعار سایت، تصویر پانورامای سربرگ و در پایان نوار برگه‌ها که بصورت مشکی رنگ قرار دارد.

گفتارها: یا همان پست‌ها هسته اصلی وبسایت بشمار می‌روند. درباره آنها در برگه «سخنی پیرامون گفتارها» توضیحاتی ارائه شده که می‌توان بدان مراجعه نمود.

دسته‌ها: شامل تقسیم‌بندی گفتارها بر اساس موضوع است؛ با کلیک بر روی هرکدام می‌توان گفتارهای مرتبط با آن موضوع را مشاهده کرد. برای دسترسی به تقسیم‌بندی‌های جزئی‌تر می‌توان بر روی «برچسب» موردنظر کلیک کرد. لینک برچسب‌ها در انتهای هر گفتار قرار دارد.

واپسین دیدگاهها: هم‌اکنون شامل 25 دیدگاه اخیر ارسال شده در بخش‌های گفتارها و برگه‌ها است که شامل نظرات مخاطبین ارجمند و نیز نگارنده می‌باشد.

کانال تلگرام سایت: یکی از زیرشاخه‌های بهمئی دات کام است که مطالبی بصورت عکس، صوت و یا فیلم در آن قرار داده و منتشر می‌شود.

در ضمن کلمات آبی رنگ در هر قسمت سایت از جمله صفحه اصلی (خانه)، پست‌ها و بخش نظرات، در واقع لینک بوده و می‌توان جهت دسترسی به اطلاعات و یا صفحات دیگر بر روی آنها کلیک نمود.

سوم بهمن ماه یک هزار و سیصد و نود و نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.