تفنگ نمونه برنو بلند ۱۳۰۹ ساخت کارخانه اسلحه سازی برنو

تفنگ برنو بلند ساخت 1309

یار باوفای مردمان لرتبار

ما به برنو می پردازیم زیرا که برنو یار با وفای روزهای سخت نه تنها بهمئی بلکه به جرأت میتوان گفت تمامی لرتباران بود. همین یار باوفا چنان در دل بهمئی ها جا باز کرد که هنوز هم که هنوز است این عشق میان بهمئی ها نسبت به این یار باوفا پابرجا است. گویی که شاعران لرتبار، آرمانها و خواسته های خویش را در غم فراق برنو و آن هم برنو بلند می جویند

413 thoughts on “تفنگ نمونه برنو بلند ۱۳۰۹ ساخت کارخانه اسلحه سازی برنو

  • سلام
   بله! با وجود اینکه پس از گذشت بیش از نیم قرن، امروزه تفنگ های گلوله زنی با کیفیت، بهمراه فشنگ های کارامدتر تولید می گردد، امّا اگر فشنگ های مورد استفاده در تفنگ برنو از نوع مرغوب و با کیفیت باشد، برنو به راحتی از پس آزمون های سخت بر خواهد آمد و معنای واقعی یک تفنگ دقیق و قدرتمند را جلوه گر خواهد شد.

      • سلام
       اگر آن مخاطب ایرانی نبوده و یا عِرقی نسبت به ثبات و پایداری کشور ندارد، جای بحث و گفتگویی باقی نخواهد ماند؛ اما اگر علاقمند به یکپارچگی ایران است سزاوار نیست اینچنین درباره بخشی از هموطنان خود اظهارنظر کند زیرا لرها مردمی بودند که در طول تاریخ نه تنها در راه حفظ کیان سرزمین مادری خویش بلکه تمامیت کشور جانفشانی‌ها از خود بروز داده‌اند:
       از مجاهدت‌ها در قرون اولیه اسلامی در نبردهای با نیروهای خارجی در مناطقی چون جلولا (حوالی خانقین)، همراهی با سلسله‌های ایرانی و تشکیل پادشاهی اتابکان لر گرفته تا به دوران صفویه، افشاریه، زندیه و حتی قاجار و پهلوی. آخرین مورد شاخص نیز همانا جنگ با صدام بعثی می‌باشد که طی آن به نسبت جمعیت، بیشترین رزمنده، ایثارگر و شهید را استان کهگیلویه و بویراحمد (بعنوان فرزندی از تبار بزرگ لر) تقدیم این آب و خاک نمود.
       به هر صورت گذشته از اینکه چه تعداد از مردم لر در نیروهای انتظامی مشغول به کار می‌باشند، می‌بایست یادآور شد «تبعیض» مشکل اساسی مناطق لرنشین در صدسال اخیر می‌باشد که موجب محرومیت همه جانبه مردم لر از جمله موقعیت‌های شغلی مختلف گشته؛ چرا گفته می‌شود صدسال اخیر!؟ زیرا در این مدت منابع خدادادی نفت و گاز کشف شده و کشور صاحب درآمد قابل‌توجهی گشته است!
       به هر تقدیر تلاش می‌شود نگاهی ریشه‌ای‌تر به مسئله تبعیض روا رفته بر مردم لر به شرح زیر گردد:
       سابقه تاریخی: بنابه ذکر منابع تاریخی و همانگونه که در پست بهمئی‌ها در سفرنامه دوبد نیز اشاره شد، سرزمین لر در گذشته و به‌ویژه در زمان شاهان (اتابکان) لر، به گونه‌ای آباد بوده که در زمان اتابک هزار اسپ، لرستان رشک بهشت گشته بود.
       حال چرا و چگونه است مردمی که سرزمین‌شان در گذشته چنان آباد بوده که رشک بهشت نامیده می‌شد، به روزگاری گرفتار آیند که اینچنین مورد تحقیر و تمسخر قرار گیرند!!!؟
       به‌ویژه بررسی تاریخ یکصدسال اخیر کشور می‌تواند گوشه‌ای از پاسخ به پرسش فوق و ظلمی که بر مردم لر رفت را آشکار کند؛ مردمی باصفا، صمیمی، صادق و شجاع که با تمام فداکاری‌هایی که در طول تاریخ برای مام میهن انجام دادند به شکل ناپسندی مورد ستم و تبعیض قرار گرفتند.
       به هر تقدیر از زمان حکومت رضاشاه پهلوی به بعد گرفتارهای جدیدی در جهت تعمیق مشکلات لرتباران به شرح زیر بوجود آمد:
       الف) فروپاشی نظام سیاسی ایلات و طوایف لر: که به واقع شمشیری بران برای کشور بوده است
       ب) فروپاشی نظام اقتصادی ایلات و طوایف لر: که خود یکی از ارکان اقتصاد کشور بوده است
       ج) تحمیل فقر و تحقیر بر مردم لر: پس از فروپاشی نظام سیاسی – اقتصادی مردم لر، گرفتاری دیگری که گریبان آنان را گرفت همانا فقر فزاینده و در عین حال تحقیر تمسخرآمیزی بود که بر این مردم باصفا، صمیمی، صادق و شجاع رفت تا دچار از خودبیگانگی گردند؛ چرا!؟ شاید زیرا مردمی که به تحقیر و نتیجتاً خودباختگی گرفتار آیند، به راحتی می‌توانند مورد بهره‌برداری سایرین قرار گیرند.
       در همین راستا فقر و تحقیر سایه افکنده بر جامعه لر به نحوی بوده که به گفته ویلیام داگلاس آمریکایی در آنزمان (دهه بیست شمسی) وقتی می‌خواستند فقرزدگی را مسجم کنند می‌گفتند «من یک لر هستم».
       د) تقسیمات سیاسی کشوری: افزون بر موارد فوق، تقسیمات سیاسی کشوری جدید که در نهایت منجر به پخش شدن لرها در یازده استان گردید، خود جلوه‌ی دیگری از تبعیض و عاملی در جهت کاهش قدرت جامعه لر برای کسب سرمایه و امکانات بوده است.
       به هر تقدیر علی‌رغم همه‌ی سختی‌ها و سیاست‌ورزی‌ها از سرکوب‌های خونین گرفته تا به فقر و تحقیر تحمیلی و اختلاف‌افکنی‌ها، اکثریت مردم لر با استقامتی مثال‌زدنی بر اصالت لریاتی خویش باقی ماندند تا آنکه «اصالت و ذات پاک لر» به دست نسل امروز برسد؛ در همین راستا اکنون هم بارقه‌های امید سوسو می‌زند زیرا هستند فرزندانی از «تبار بزرگ لر» از ممسنی، کهگیلویه و بختیاری گرفته تا به لک، بالاگریوه، چگنی، باجولوند و پشتکوه (ایلام) که درفش ایستادگی را از گذشتگان تحویل گرفته و نه تنها بر اصالت خویش ایستاده‌اند بلکه با کوششی درخور و به شیوه‌های مختلف در عرصه‌های گوناگون سعی در معرفی اصالت، هویت و تبار خود در عصر تکنولوژی و ارتباطات دارند، کسانی که عملکرد سرافرازانه‌شان مایه مباهات تمام لرتباران خواهد بود.

       سخنی با هموطنان
       شاید وجود داشته باشد تفکر و یا گروههایی که با هر سطح بینشی هر دیدگاهی را به هر جهت و با هر نیّتی مطرح کنند؛ فارغ از عمدی یا سهوی بودن چنین رویه‌هایی بایستی گفت شایسته است هموطنان ایران‌دوست که به پایداری کشور اعتقاد دارند، به چنین تحرکاتی پاسخ داده در برابر آن ایستادگی کنند.
       اهمّیت این موضوع از آن جهت است که در عصر دولت- ملت‌ها، یکی از مهّم‌ترین فاکتورهای قدرت ملی، همبستگی اجتماعی (برادری) است که کمک می‌کند تا یک ملت موقعی که به وسیله دشمنان خارجی یا مشکلات داخلی تهدید می‌شود ثبات خود را حفظ کند. در علم سیاست گفته می‌شود همبستگی اجتماعی به مواردی چند از جمله روابط میان گروههای اقتصادی، اجتماعی و مذهبی و میزان تسهیم و تقسیم ارزشهای اساسی بستگی دارد. ناگفته پیداست در جامعه‌ای که یک گروه اجتماعی یا تفکر میان سایرین اختلاف‌افکنی نماید و نیز در میزان تسهیم و تقسیم امکانات اساسی تبعیض روا داشته شود، نمی‌توان انتظار همبستگی اجتماعی (برادری) را داشت چراکه تبعیض رابطه‌ای عکس با همبستگی اجتماعی دارد. پس شایسته است طوری عمل شود که دوستی‌ها و برادری‌ها باقی بماند.
       گفته‌اند ضعیف‌ترین انسان‌ها کسی است که با عملکرد اشتباه خود، دوست را به دشمن تبدیل کند.
       و ضعیف‌ترین‌ها کسانی هستند که با گفتار، کردار و عملکرد نادرست خود از مردمی باصفا، صمیمی، صادق و نوع‌دوست چون لرها، دشمن بسازند.

       • سلام
        ضمن درک ناراحتی شما نسبت به اظهارات مخاطب مورد نظر که نگاهی تمسخرآمیز نسبت به مردمی باصفا، صمیمی و صادق چون لرها داشته، از مخاطبین گرامی نیز خواهشمند است موضوع را خاتمه یافته تلقی نمایند.

       • سلام
        ضمن درک ناراحتی شما نسبت به اظهارات مخاطب مورد نظر که نگاهی تمسخرآمیز نسبت به مردمی باصفا، صمیمی و صادق چون لرها داشته، از مخاطبین گرامی نیز خواهشمند است موضوع را خاتمه یافته تلقی نمایند.

       • سلام
        ضمن درک ناراحتی شما نسبت به اظهارات مخاطب مورد نظر که نگاهی تمسخرآمیز نسبت به مردمی باصفا، صمیمی و صادق چون لرها داشته، از مخاطبین گرامی نیز خواهشمند است موضوع را خاتمه یافته تلقی نمایند.

       • سلام
        مخاطب گرامی
        جناب آقای فراهان
        ضمن درک ناراحتی شما نسبت به اظهارات مخاطب مورد نظر که نگاهی تمسخرآمیز نسبت به مردمی باصفا، صمیمی و صادق چون لرها داشته، از مخاطبین گرامی نیز خواهشمند است موضوع را خاتمه یافته تلقی نمایند.

   • سلام
    خریدار اسلحه برنو کوتاه یا متوسط با جواز هستم
    ٠٩١۶٣١٩۵٧٢٣

   • سلام خدمت دوستان من یک قبضه اسلحه برنو ساخت اسپانیا سال۱۹۵۳ دارم تمام فابریک ۰۹۱۷۸۲۷۸۰۱۴

    • سلام
     جهت پیگیری امر خرید و فروش و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید

      • سلام
       برای اطلاع از قیمت و پیگیری امر خرید و فروش می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» در سراسر کشور مراجعه نمایید.

  • من خریدار برنو کوتا مجوز دارهستم هرکسی داره به این شماره تماس بگیره ۰۹۱۸۸۳۹۲۹۵۳

  • سلام. یک برنوی وسط یا کوتاه میخوام درصورتی که مجوز (پاس) داشته باشد و تمیز باشد اینم شماره ۰۹۳۳۸۸۵۴۴۱۵

   • سلام خسته نباشید من ی برنو بلند ۱۳۰۹ تمیز و درج یک وخال زن دارم جواز عشایر سهمیه فشنگ ۱۰۰ عدد و ی دوربین المانم روش سوار هرکی خواست درخدمتم این آگهی تاریخ ۱۴۰۰گذاشت شد۰۹۱۳۸۲۱۸۱۸۴

  • سلام برنو بلند۱۳۰۹جوازسپاه کم کارخان بسیارسالم الان چنده؟متشکرم

  • سلام یه دونه برنو ۱۳۰۹ میخوام پایان خدمت هم دارم نو باشه و تمیز

 1. سیدعلی مو سوی.بختیاری چهارلنگ موگویی.من عاشق برنوکوتاهم ولی توان خریدشو ندارم. در گفت:

  صدا برنو غم ز دل ابره

 2. برنو کل شاه قاسم وسط خدایه مابین دوگوش برنو بلند ره کربلایه
  تا روزی لر بویراحمد هست برنو هست

 3. برنو بلند واقعا تفنگ دقیقی هست من خودم یکیش دارم مال سال ١٣٠٩هست حدودسی وپنج ساله دست خودمه

 4. برنو از نظر ایل بختیاری عالی ترین است و منبع ان تفنگ در لردگان است در گفت:

  عالی

  • بهترین برنو بلند ساخت چکسلواکی هست که روی تمام قطعاتش حرف z حک شده و ساخت سال 1309 میباشد منم خودم یکیش دارم اصل چکسلواکی هست

   • برنو مدلش فرق نمیکنه همه ساخت کارخانه برنو هست که بعد ایران کارخانه روخریده مدلش فرقی نمیکنه یک کارخانه تولید کرده

 5. سلام ببخشید . دقت تیر اندازی در فواصل دور با برنو بلند بهتر است یا کوتاه؟؟؟

   • سلام برنو کوتاه با جواز میخام
    اگه سراغ داری بهم پیام بدید باقیمت
    ۰۹۱۳۳۳۹۱۷۷۹

    • سلام
     جهت پیگیری امر خرید و فروش و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

  • در فواصل دور افت فشنگ برنو بلند کمتر .و مسعله خیلی مهم یکی لول تفنگ و دومی فشنگ استاندارد

 6. سلام یک عدد برنو متوسط جواز دار دارم با دوربین حرفه ای و قطار چرم 09164759529

 7. سلام
  تفنگ برنو بلند چک، یا ارتش سال 1309 خریدارم
  لطفاً اگر کسی داره اطلاع دهید

 8. سلام خریدار برنو هستم کوتاه یا وسط یا بلند فرقی نداره ۰۹۹۰۷۸۰۱۳۸۷

 9. سلام برنو کوتاه با جواز و حتی اگر دوربین یا قطار داشته باشد هم میخواهم شون. خریدار هستم .با این شماره 09166914061تما س یا پیام بدید اگر برای فروش دارید

  • سلام
   جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به فروشگاههای مجاز در این رابطه مراجعه نمایید.
   موفق باشید

 10. سلام برادران عزیزم ببخشید کسی اسلحه برنو کوتاه ۱۳۰۹کسی سراغ داره

  سوال برنو کوتاه خوب یا وسط ؟
  برنو کوتاه روسی هسته.

  • سلام
   در پاسخ به سؤال شما درباره مقایسه برنو کوتاه و وسط باید گفت اگر منظور دقت و برد مفید اسلحه باشد؛ برنو متوسط توانایی بیشتری دارد.

    • سلام
     گفته می‌شود آری امّا تاکنون موردی از نزدیک و یا در فیلم و عکس مشاهده نشده است.

     • سلام دوستان یه برنو دارم ۱۳۰۹ کوتاه خیلی کوتاه تمیز خیلی عالی ۰۹۳۹۵۴۸۸۴۲۶

      • سلام
       مخاطبین گرامی می‌توانند برای پیگیری امر خرید و فروش به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 11. سلام دوستان کسی برنو بلند داشت به شماره تلفن من یک پیام بده ممنون 09384104504

 12. ماوزر چکسلواکی زبروکا هزاروسیصد و نه با لول نود درصد خان فابریک بلند مجوز ارتش بسیار عالی میزنه دوربین اصل معوبتا قیمت سیو پنج

  • سلام تفنگ برنو خریدارم بلند وکوتاه ومتوسط۰۹۱۰۰۸۶۸۲۵۱واتساپ

 13. سلام سه عدد چوب برنو دو تا وسط و یه دونه بلند سالم دارم با چند تا قطعه کلی میفروشم.یه برنو وسط 1309خیلی دقیق و خیلی نو با چوب شکاری دو ماشه شده کلنگدن شکاری و ضامن 308شده برا فروش دارم 23میلیون جواز قابل انتقال.09167950147

 14. سلام برنو کوتاه ۱۳۰۹ در حد صفر واسه فروش دارم ۰۹۱۱۸۹۲۰۱۰۷

 15. سلام دوستان من هم امروز یه برنو متوسط خریدم چند سال تو دلم بود بلاخره خریدمش ۳۵ تومن

  • سلام
   از فروشگاههای مجاز اسلحه و مهمات می توانید تهیه نمایید.

   • سلام، بیت الهی م ازجنوب کرمان، خریدار وافعی برنو متوسط ۱۳۰۹یا ۱۳۱۷، جواز دار و نو یا تر و تمیز ترجیحا پنج تیر

    • سلام
     مخاطب گرامی
     جناب آقای بیت الهی
     جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به فروشگاههای اسلحه و مهمات مراجعه نمایید.

    • سلام
     امروزه با توجه به کارکرد سلاح، میزان خان و ظاهر آن، قیمت‌ها متفاوت می‌باشند؛ ضمن اینکه مخاطبین گرامی جهت پیگیری امر خرید و فروش می‌توانند به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایند.

 16. سلام نيازمند برنو كوتاه مجوز دار تميز در حد تماس بگيريد٠٩١٧٣٧٨٧٣٤٧

 17. سلام خریدار برنو بدون مجوز هستم کسی داره تماس بگیره ۰۹۰۱۲۹۴۸۳۸۳

 18. سلام
  دوستان کسی برنو بلند برا فروش سراغ نداره،ترو تمیز هم نباشه اشکالی نداره،فقط مجوز داشته باشه.یااگه سایتی می‌شناسین معرفی کنین ممنون میشم.
  تشکر۰۹۳۳۱۷۶۶۲۱۹

 19. سلام

  منم یه برنولوله بلنددارم باجوازکه میفروشمش
  ۰۹۱۰۲۱۰۸۱۰۳

 20. سلام برنو وسط آلمان. فابریک خان بالای ۸۵ درصد. مجوز دار. عالی بدون خط و خراش.فابریک.فروشی قیمت هم مناسب گذاشتم.09368221419

 21. من برنو متوسط ساخت ۱۳۰۹ دارم فوق‌العاده تمیز و سالم.. به بالاترین پیشنهاد قیمت میفروشم

  • سلام
   خیر! جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به «فروشگاههای مجاز اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

 22. سلام، یه اسلحه “برنو متوسط نمونه” ساخت ۱۳۱۷ دارم که از نظر فنی سالم هست و مجوزش مربوط به عشایری(سپاه) هست. به دلیل نیازم قصد فروش دارم.

  • سلام خریدارم قیمت چنده بی زحمت به شماره ۰۹۰۵۴۰۶۸۰۲۴ پیام بده دوست عزیز

  • سلام خریدار اسلحه برنو هستم ترجیحا نزدیک به کرمانشاه.مشخصات و قیمت رو پیامک کنید خودم تماس میگیرم.باسپاس.۰۹۱۸۶۹۰۴۲۶۶

  • سلام
   جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به فروشگاههای مجاز اسلحه و مهمات مراجعه نمایید.

 23. سلام دوستان عزیز خریدار برنو لول کوتاه یا متوسط هستم اگه داشتین با بنده تماس بگیرید همچنین دو لول نخجیر هم واسه تعویض با برنو دارم..۰۹۰۵۴۰۶۸۰۲۴

 24. سلام برنو کوتا چه سالی بهتر 1309یا1317یا1328ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام
   هر سه مدل مطلوب هستند امّا 1309 و 1317 کیفیت بهتری دارند بویژه در نقش شیر و خورشید.

 25. سلام دوستان.برنو کوتاه سال ۹ یا ۱۷ اگه کسی داره میخوام فقط قیمت بدین ۰۹۱۷۵۶۴۵۴۶۳

  • سلام دوستان عزیز برای گرفتن جواز چقدر باید تفنگ برنو ضبط باشد

 26. سلام. دوستان برنوبه دست. کوتاه اگه داریدمنهم خریدارم۰۹۳۸۲۷۶۵۶۲۰

  • سلام برنو بدون مجوز میخام هست. میخام جواز کنم. ۰۹۹۰۵۶۳۶۵۸۴لطفا تماس بگیرید اگه دارید.

   • سلام
    جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به فروشگاههای اسلحه و مهمات مراجعه نمایید.
    موفق باشید

 27. سلام دوستان
  برنو متوسط چکسلواکی ۱۳۱۲ تمیز الان حدودا قیمتش چنده؟؟

 28. یک قبضه اسلحه برنو چکسلواکی(بغل نویسی برنو متوسط نمونه) با مجوز سپاه به فروش می رسد.
  جهت خرید با شماره 09301129846 تماس بگیرید.

  • یک قبضه اسلحه برنو متوسط چکسلواکی با مجوز سپاه دارم که از نظر فنی و نقطه زنی عالی هست، چون نیاز دارم و قصدم فروش هست تخفیف کامل رو برای خریدار در نظر میگیرم. محل دیدن تفنگ و تست تیر اندازی فقط در شهرکرد امکان پذیره. (خریداران عزیزی که قبلا از طریق همین سایت تماس گرفتن و شهرکرد نبودم می تونن تا پایان تیر ماه جهت دیدن تفنگ به شهرکرد تشریف بیارن ).
   جهت خرید با شماره ۰۹۳۰۱۱۲۹۸۴۶ تماس بگیرید.

   • سلام
    برای پیگیری امر خرید و فروش می توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه فرمایید.

 29. سلام یک قبض اسلحه برنو وسط با جواز ارتش ساخت کشور چک اسلواکی برای فروش دارم بسیار تمیز با نظر کارشناس قیمت ۴۸میلیون تمام مقطوع لطفا خریدار واقعی تماس بگیره ۰۹۳۸۱۲۲۳۰۸۱ آدرس کرج

  • سلام اگه لطف كنيد عكسهاي اسلحه رو به اين شماره ارسال كنيد
   ٠٩١٦٣١٩٥٧٢٣

 30. اقاااااا من ابراهیم رمضانی هستم که اسمم اینجا هست ی نفر به دروغ نوشته واردات برنو از روسیه لطفا تماس نگیرید
  اقای مدیر سایت این پیام دکتر ابراهیم رمضانی و شماره من رو برداررررر خواهشا

  • سلام
   پیام مورد اشاره حذف گردید. ضمناً بارها خدمت مخاطبین گرامی عرض شده که جهت پیگیری امر خرید و فروش به «فروشگاههای مجاز اسلحه و مهمات» مراجعه نمایند امّا متأسفانه کماکان برخی علاقمندان به تفنگ برنو توجه لازم را مبذول نمی کنند. در همین راستا مجدداً از حضور مخاطبین ارجمند خواهشمند است در زمینه خرید و فروش به فروشگاههای مربوطه مراجعه نمایند.

  • سلام
   خواهشند است جهت پیگیری امر خرید و فروش به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.
   باتشکر

  • سلام
   از مخاطبین ارجمند خواهشمند است جهت پیگیری امر خرید و فروش به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایند.
   با سپاس

 31. سلام.سایت خوبیه.دستتون درد نکنه
  برنو بلند ۱۳۰۹ جواز ارتش دارم برا فروش.دهدشت هستم ۰۹۱۷۳۴۴۹۳۱۷ انیژه

  • سلام
   مخاطب گرامی
   جنـاب آقـای انیژه
   ضمن تشکر از نظر لطف جنابعالی، جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه فرمایید.

  • سلام
   جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

 32. سلام فروش اسلحه برنو چک لول متوسط آماده انتقال مجوز با دوربین زایس و پایه اسلحه و پایه دوربین و لیزر اسلحه تمیز همراه حدودا ۷۰ تا فشنگ
  ۰۹۳۷۳۸۰۰۲۳۰

  • سلام
   مخاطب گرامی
   جناب آقای بختیاری
   جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

  • سلام بزرگوار تفنگ راداری یا فروختی من خریدارم ۰۹۱۲۷۰۲۰۴۷۹

  • سلام
   جهت پیگیری امر خرید و فروش میتوانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

  • سلام
   مخاطب گرامی
   جهت پیگیری امر خرید و فروش میتوانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

  • سلام
   جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

 33. سلام
  یه برنو کوتاه تمیز مجوزدار مى خوام. لطفا در صورت فروش به قیمت منصفانه با شماره بنده تماس بگیرید.
  ۰۹۱۵۱۹۶۸۶۵۶
  میر

 34. با سلام دوستان خریدار واقعی واقعی برنو مجوزدار ساخت چک .کوتا ۱۳۰۹ هستم ‌تمیز باشه قیمت مشکلی نداره ۰۹۱۲۴۸۸۷۲۰۸

 35. سلام من خریدار برنو بلند هستم کسی داره بامن تماس بگیرید۰۹۱۸۲۴۰۵۳۹۹
  ایلام هستم

 36. با سلام یه برنو بلند تمیز جواز ارتش ۱۳۰۹ میخواستم کسی سراغ داشت وات پیام بده لطفا۰۹۱۷۷۲۱۳۹۴۴

 37. خریدار برنو کوتاه توپخانه ۱۳۰۹یا۱۳۱۷ باجواز قیمت بیشتر از بازار میخرم تمیز تمیز باشه در حد نو ۰۹۱۷۹۶۳۲۶۳۵

 38. سلام من حسین هستم میخواستم بگم که اگر کسی برنو قسطی میده من ۶ تومن میدم بقیش قسطی قسطی یک میلیون و هفتصد شاید هم بیشتر

 39. سلام خوبی خسته نباشی خریدار تفنگ جواز هستم شماره تماس ۰۹۱۰۹۱۶۲۸۵۳

  • سلام
   ضمن تشکر از ابراز محبت جنابعالی، جهت پیگیری امر خرید و فروش می توانید به فروشگاههای اسلحه و مهمات مراجعه نمایید.
   موفق باشید

 40. سلام من دارم نمونه ۱۳۰۹ زیر ۵۰ تیر باهاش شلیک شده به شرط کارشناسی جوازسپاه قابل انتقال هدیه رهبری بود واقعا نمیشه با پول معاوضش کرد.واقعا اتیقه س .. صد میلیون

 41. سلام. برنو وسط kar98 دارم ارث گیرم اومد.
  چنده قیمتش الان بدون جواز

  • سلام
   ضمن طلب رحمت و مغفرت از درگاه پروردگار متعال برای درگذشتگان شما، امید است میراث‌دار شایسته‌ای برای پدران خود باشید. همچنین برای آگاهی یافتن از قیمت می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

    • سلام
     مخاطب گرامی
     جناب آقای حسن
     برای پیگیری امر خرید و فروش می‌توانید به فروشگاههای اسلحه و مهمات مراجعه نمایید.
     موفق باشید

  • سلام کاکا اگر داری من میخوام خبربده زنگ بزن اگر میفروشی ۰۹۱۶۴۱۵۰۹۸۸ پیام، بدی زنگ میزنم

 42. من خریدار برنو کوتا مجوز دارهستم هرکسی داره به این شماره تماس بگیره ۰۹۱۸۸۳۹۲۹۵۳

  • سلام
   جهت پیگیری امر خرید و فروش می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

 43. سلام من برنو کوتاه کارابین ۱۳۰۹ دارم برا فروش جواز سپاه هم هست اونم جواز عشایر سهمیه ان هم ۱۰۰ تیر هست و تمام فابریک تا ردش نکردم خریدار واقعی درخدمتش هستم اینم همراه من ۰۹۹۰۶۴۴۰۵۳۰

 44. سلام قیمت برنو بلند جواز دار چقدر است من یکی دارم میشه قیمتی بهم بگید

  • سلام
   جهت پیگیری امر خرید و فروش می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

 45. سلام من برنو دارم لول بلند برا فروش با جواز سپاه سهمیه تیر می خوام بفروشم میشه قیمتی بهم بگید که من به مشتری بگم

  • سلام
   جهت پیگیری امر خرید و فروش می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید.

    • سلام
     جهت پیگیری امر خرید و فروش و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید

   • سلام خسته نباشید برنو فروشی کسی داره خریدارم ۰۹۱۸۶۰۴۸۷۷۴بامجوز

    • سلام
     جهت پیگیری امر خرید و فروش و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایید

   • سلام من برنو بلند مجوز دار و کاملا سالم ب شرط دارم. تماس بگیرید ۰۹۱۳۹۷۰۵۴۸۹

 46. سلام بنده یدونه برنو کارابین کوتاه ۱۳۰۹ جواز دار در حد صفر خیلی تمیز و با وسواس نگه داشتم کلا ۵۰ تا تیر تا الان انداخته نشده باهاش همه چی فابریک بشرط با ده تا کارشناس بیاین تهران

   • سلام
    شماره تلفن شما از دسترس عموم خارج شد. در همین راستا بایستی عنایت داشت که این مجال صرفاً از برای آشنایی با تفنگ برنو می‌باشد و همانگونه که پیشتر بارها و مکرراً اشاره گشت مخاطبین گرامی می‌توانند برای پیگیری امر خرید و فروش به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» در سراسر کشور مراجعه نمایند تا از پیش آمدن مشکلات اینچنینی جلوگیری بعمل آید.

  • سلام
   مخاطبین گرامی می‌توانند برای اطلاع از قیمت و همچنین پیگیری امر خرید و فروش به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 47. با سلام…
  فروشنده برنو کوتاه کارابین نمونه ۱۳۲۸ تمیز و سالم جواز عشایری سپاه از استان غیور و همیشه محروم لرستان سهمیه سالی ۱۰۰ تا فشنگ زمان انتقال جواز ۱۴۰۱٫٫٫٫٫٫قیمت ۱۲۰ تومن..خواهشا خریدار واقعی تماس بگیره..
  تماس ۰۹۰۱۰۸۵۸۱۴۵

  • سلام
   با سپاس از دغدغه جنالعالی، لرستان همیشه محروم نبوده بلکه همانگونه که پیش از این نیز مکرراً بیان گردید؛ به گفته‌ی پژوهشگران و مورخین، سرزمین‌های لُرنشین کهگیلویه، مَمَسنی، بختیاری، لُرستان و ایلام در زمان حکومت اتابکان لُر یکی از آبادترین و پر رونق‌ترین مناطق ایران بوده‌اند! بطوریکه لرها توانسته بودند سرزمین مادری خویش در سلسله جبال زاگرس را علی رغم حمله‌های بزرگی چون مغول از ویرانی حفظ نمایند. جای سؤال اینستکه پس از دوران اتابکان در ۵۰۰ سال اخیر چه بر آنها گذشته که علی رغم مجاهدت های سلحشوران لر در مقاطع مختلف در راه پاسداری از سرزمین کهن ایران، دچار تفرقه و نفاق شده و روز به روز محروم تر گشته‌اند!!!؟
   در پایان مجدداً یادآوری می‌نماید مخاطبین ارجمند می‌توانند برای اطلاع از قیمت و همچنین پیگیری امر خرید و فروش به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 48. سلام خریدار برنوبلند۱۳۰۹باجواز لطفاقیمت بفرمایید ممنون

  • سلام
   مخاطبین گرامی می‌توانند برای اطلاع از قیمت و همچنین پیگیری امر خرید و فروش به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 49. سلام اسلحه برنو بلند جواز دار خریدار هستم ۰۹۳۳۲۵۱۶۵۹۰ ممنون

 50. سلام برنو کوتاه کارابین نمونه ۱۳۰۹ با مجوز ارتش دارم. قیمت ۱۲۰ .فابریک و تمیز ..قابل انتقال به اسلحه فروش و فروش به شخص هست…کاراش انجام شده یک روزه تحویل داده میشه .

 51. سلام برنو کوتاه ۳۰۹ دارم واتساپ پیام بدید قیمت ۱۱۰ …..۰۹۳۳۸۳۳۸۳۵۹

  • سلام
   مخاطبین گرامی می‌توانند برای اطلاع از قیمت به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 52. سلام برنو کوتاه 1309 دارم مجوز ارتش قیمت 100 مقطوع به اولین خریدار واقعی فروخته میشه پول لازمم فاظلی 09384000702

 53. سلام برنوکوتاه مدل۱۳۱۷کوتاه ویکدونه ۱۳۱۷متوسط دارم مجوز ارتش پول لازم هستم یکی رو میفروشم فقط به واتساپ پیام بدین قیمت پیشنهادی بالا۰۹۳۶۷۴۱۷۵۰۸

 54. سلام یک تفنگ برنو دارم بلند و ۱۳۰۹ هست سالم و مجوزش گم شده خریدار واقعی به ایدی تلگرامم پیم بده
  Mahdiyeh1831

 55. # سلام یک قبضه برنو کوتاه با مجوز ارتش دارم قیمت ۱۰۰
  خریدار واقعی واتساپ
  ۰۹۱۵۸۶۹۸۴۰۵
  مشهد

 56. سلام.یک نفنگ برنو بلند 1309 دارم خیلی سالم و کم کار.شاید تا حالا باهش ده تا تیر کسی شلیک نکرده. قیمت 100 تومن مقطوع. کسی خواست در خدمتم. 09139705489

 57. درود بر شما
  یک قبضه اسلحه برنو بلند با جواز دارم و قصد فروش دارم
  09171086384

 58. فروش اسلحه برنو بلند 1309 ساخت کارخانه اصلحه سازی برنو قیمت 80 شیراز

 59. سلام.یک برنو متوسط ۱۳۰۹چکسلواکی جواز ارتش برای فروش دارم.خریدار پیام وات. یا زنگ بزنه09172250449

 60. سلام خریدار برنو کوتاه ۱۳۰۹تر وتمیزجوازداربا قیمت مناسب هستم لطفا بااین شماره،۰۹۱۹۵۲۶۴۵۹۵ تماس یاپیام بدین یابهمین شماره واتساپ کنین موقعیت تهران

 61. خدمت گرداننده سایت لطفا آگهی‌های منقضی وقذیمی رو پاک کنین که دسترسی راحت تر باشد تشکر

  • سلام
   در صورت اعلام مخاطب مربوطه، شماره تلفن حذف خواهد شد؛ ضمن اینکه این مجال ظرفیت و بستر خرید و فروش را نداشته کمااینکه چنین موضوعی بعضاً می‌تواند موجب سؤتفاهم میان مخاطبین محترم نیز گردد بنابراین مجدداً توجه خوانندگان گرامی بدین نکته جلب می‌شود که جهت پیگیری امر خرید و فروش می‌توانند به «فروشگاههای اسلحه و مهمات» مراجعه نمایند.

   • سلام با عرض معذرت کجا باید برا خرید پیگیر باشم ‌.جواز دار .

    • سلام
     مخاطب گرامی
     جناب آقای سیاوش
     اگرچه اطلاع دقیقی در دست نمی‌باشد امّا با توجه به علاقمندی و استقبال مردمان لرتبار از تفنگ برنو، می‌توان آن را در فروشگاههای اسلحه و مهمات استانهای لرنشین همچون لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه بویراحمد، خوزستان، فارس، اصفهان، ایلام و کرمانشاه یافت.

 62. سلام برنو متوسط دارم با جواز ارتش
  حدود 30 ساله دارمش وتا حالا نه سهمیشو گرفتم نه باهاش شلیک کردم سلامت قطعاتش طبق نظر هر کارشناسی که بیارین
  اگه خریدار هستین فقط پیام تو واتساب یا تماس
  در ضمن 110 میلیون مشتری دارد قیمت نهایی توافقی

 63. درود دوستان عزیز
  یه قبضه اسلحه برنو کوتاه مدل ۱۳۰۹ تمیز لول تنگ دارم برا فروش بوشهر
  تماس واتساپ
  09149510591

 64. فروش یکعدد برنو 1309 با جواز سپاه بعد از سرویس فقط تست شلیک انجام شده و همه چیز کاملا نو و از جنس عالی می باشد.

  قیمت مقطوع صد میلیون تومان

  تماس از طریق پیام واتس آپ: 09126381907

 65. سلام دوستان دنبال برنو کوتاه یا متوسط میگردم با جواز باشه یا بی جواز مهم نیست ارتش ایران باشه آلمان باشه یا چک هم مشکلی نیست فقط سالم باشه تمام . ۰۹۳۵۶۵۴۳۷۷۳
  قبلش پیام بدین برنو

 66. سلام
  فروش برنو وسط آلمانی
  جواز ارتش
  همه چی فابریک و سالم به شرط کارشناس
  قیمت 210میلیون
  09131265707

 67. برنو وسط المانی
  تمام قطعات فابریک و سالم به شرط هر کارشناسی
  جواز ارتش
  قیمت 210میلیون
  09103603892

 68. برنو دارم ارتش فروش فوری ۱۳۰۹بلندشماره تماس ۰۹۱۶۳۳۵۶۳۴۹خرمشهر

  • سلام لطف کن تماس بگیر دررابطه باقیمت صحبت کنیم ۰۹۱۲۷۵۲۶۲۹۵

 69. باسلام خریدار برنو بلند هستم با جواز یا بی جواز مهم نیست 09174191949

 70. سلام
  برنو میخوام قیمت مناسب باجواز یابی جواز کسی داتماس بگیره تشکر ۰۹۰۱۵۵۷۷۸۳۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *